;

SUSE Linux Enterprise Real Time nyní certifikován pro vybraný hardware IBM BladeCenter

14. 8. 2008
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Společnost Novell oznámila, že systém SUSE Linux Enterprise Real Time 10 je nyní certifikován pro vybraný hardware IBM BladeCenter a podporován middlewarem IBM WebSphere Real Time.

Společnost Novell oznámila, že systém SUSE Linux Enterprise Real Time 10 je nyní certifikován pro vybraný hardware IBM BladeCenter a podporován middlewarem IBM WebSphere Real Time.

„IBM a Novell společně dodávají ucelená linuxová řešení pro zákazníky, kteří hledají způsoby, jak snížit latenci a zvýšit dostupnost časově citlivých aplikací jejich provozem na certifikovaném a podporovaném open-source systému,“ řekla Inna Kuznetsova, ředitelka Linuxu ve společnosti IBM. „Linux pro provoz v reálném čase umožňuje zákazníkům priorizovat procesy. Jeho hlavní předností je předvídatelná doba dokončení časově citlivých úkolů, jako je například obchodování s deriváty.“

Společnosti čím dál častěji zavádějí Javu jako standard, a to díky jejím výhodám z hlediska přenositelnosti a rychlosti vývoje aplikací. Podniky provozující časově kritické javové aplikace však až donedávna nemohly garantovat plnění nezbytných časových požadavků a měřítek kvality služby. Kombinace hardwaru IBM BladeCenter a middlewaru IBM WebSphere Real Time se systémem SUSE Linux Enterprise Real Time 10 od společnosti Novell je zárukou předvídatelného fungování časově citlivých javových pracovních úloh. Například finanční instituce tak mohou spolehlivě plnit externí i interní závazky vůči zákazníkům.

„SUSE Linux Enterprise Real Time od Novellu je plně podporován v kombinaci s middlewarem WebSphere Real Time a certifikován na vybraném hardwaru IBM BladeCenter,“ řekl Roger Levy, senior viceprezident a ředitel Open Platform Solutions ve společnosti Novell. „Podniky, které vyžadují javové aplikace pro plnění striktních termínů, nyní mají přístup k integrovanému, vyzkoušenému a optimalizovanému vývojovému a spouštěcímu prostředí pro časově kritické úlohy v prostředí Java.“

Autor článku